Bošković žmurio na divlje vile funkcionera DPS-a * Brković se zadužio kod sina da sačuva imovinu * U hramu kršten trans muškarac * Provjeravaju 30 sudskih vještaka zbog neplaćanja PDV-a * Sakrili gdje su otišle pare za javne nabavke * Koncesije ne plaćaju, korupcija cvjeta * Neustavna taksa Glavnog grada za korišćenje putnog pojasa

– Tražiti u Crnoj Gori nekakvu „autokefalnu crnogorsku crkvu“ mogu samo ljudi koji ne znaju šta je i ko je Crkva.

********
Prošle sam godine bio sa ženom na moru, bilo nam je strašno lijepo, zakopavali smo se u pijesak, prvo ona mene, onda ja nju. Ove godine idem tamo ponovo - da je otkopam.

Sport - datum: 2019-11-03 OFK TITOGRAD U GRADSKOM DERBIJU BOLJI OD KOMA
Ognjen Gašević Gašević za prekid loše serije
OFK Titograd je slavio na Zlatici protiv Koma i prekinuo niz od pet uzastopnih utakmica bez pobjede, dok je Kom samo produbio krizu, jer se na poslednjih šest mečeva nisu radovali.

-Bili smo prilično oslabljeni, ali i u takvim okolnostima smo došli do pobjede, koja će nam mnogo značiti. Prekinuli smo negativnu seriju, a sada će nam ovo nadam se dati dodatni vjetar leđa i nadam se da ćemo krenuti u pozitivan niz. Pokušaćemo do polusezone da osvojimo najmanje devet bodova kako bi se priključili gornjem dijelu, gdje nam je i mjesto - rekao je Dragoljub Đuretić, kormilar „romantičara”.

Prvu šansu na utakmici imali su domaćini - šutirao je Radulović, ali nije bio precizan. Već u sledećem napadu OFK Titograd je postigao gol (Novović), ali je on poništen zbog ofsajda. Međutim, inicijativa „crvenih” urodila je plodom u 30. minutu. Đalović je proigrao po desnoj strani Mendija, koji je dobrim centaršutem pronašao Miličkovića, a vezista „romantičara” matirao Pavličića - 0:1.

Na startu drugog dijela gosti su mogli da riješe meč. Miličković je iz povoljne pozicije šutirao pravo u golmana Pavličića. Na drugoj strani, Kom je prvu šansu u nastavku pretvorio u gol. Igrao se 52. minut kada je Vujović iskoristio centaršut Orlandića i izjednačio. Ipak, u 85. minutu OFK Titograd je vratio prednost i samim tim obezbijedio pobjedu. Mladi Ognjen Gašević, koji je samo dva minuta ranije ušao na teren, iskoristio je dodavanje Mirka Raičevića i svome timu donio tri boda.

- Nevjerovatno je šta se nama događa. Nakon što sam u igru ubacio Gardaševića, promijenio taktiku, preuzeli smo inicijativu, bili bolji, a onda kada smo imali šansu za totalni preokret, mi iz kontre primamo gol. Čudno je da nam se neke stvari ponavljaju. Mislim da smo u nastavku bili bolji, ali doživjeli smo novi poraz i ne sjećam se kada smo posljednji put trijumfovali – rekao je Viktor Trenevski, trener Koma.

Kom – OFK Titograd 1:2 (0:1)
Stadion: Koma. Gledalaca: 60. Sudija: Radoje Pajović (Podgorica). Pomoćnici: Aleksandar Đikanović (Nikšić) i Veselin Đuranović (Podgorica). Strijelci: Vujović u 53. za Kom, a Miličković u 30. i Gašević u 85. minutu. Žuti kartoni: Popović (Kom), Mendi, Činedu (OFK Titograd).

KOM: Pavličić, Petrović, Toskić, Dabetić (od 72. Hot), Sentoku (od 61. Gardašević), Đukić, Vujović, Golubović, Popović (od 78. Vlahović), Radulović.

OFK TITOGRAD: Joksimović, Živković, Đalović (od 71. Pavlović), Novović (od 83. Gašević), Banović, Raičević, Mendi, Brnović (od 90. Muzurović), Miličković, Roganović, Činedu.